Kelebek Sohbet – Kelebek Chat

Sohbet Girişi

   
   
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kelebek Sohbet – Kelebek Chat

Kelebek Sohbet Ne Anlama Gelir ?

Kelebek Sohbet ve Kelebek Chat kelimeleri türk sohbet sitelerinin atasıdır. Bir dönemin en büyük Türk sohbet sunucusudur. Bilmeyen arkadaşlar için Kelebek Sohbet kelimesini anlayabilmeleri için biraz geçmişe gidelim. İntermetin henüz her eve girmediği , internet kafelerin en karlı dönemlerinde irc sohbet denen bir sosyal aktivite ortaya çıktı. internet siteleri üzerinden sohbet edilemediği ve sadece mirc scriptler aracılığı ile sohbet etme imkanı vardı. Kelebek Sohbet o dönemlerde insanların yabancı sunucularda bir araya gelerek Türk kanalları açmasına tanık oldu. Daha sonra bir kaç girişimci sayesinde yüzde yüz Türk sunucuları açılmaya başladı. O zamanlar bu sunucuların kullanıcı sayıları binlerle ifade ediliyordu. Kelebek Sohbet işte o dönemin parlayan yıldızıdır. İrc ve mirc programları ile rakiplerine fark atmış ve kendini herkese sevdirmiştir.

Kelebek Sohbet Hala Var mı ?

Kelebek Sohbet günümüzde hala hizmet vermektedir. Fakat üzülerek söylüyorum ki bom boş bir sunucu haline bürünmüş vaziyettedir. Kelebek Sohbet sunucusu bünyesinde bulunmuş onlarca insan kendi sunucularını ve sitelerini açmıştır. Bu Türk sohbet efsanesi ise kendi bünyesinden ayrılan irili ufaklı sunucular kadar bile kullanıcı potansiyeli taşımamaktadır. Ben ve benim gibi o efsane zamanları yaşamış webmaster lar ise bu kelimenin önemini ve değerini yitirmemesi için hala çalışmaktayız. Kelebek Sohbet ve Kelebek Chat zamanında orda bulunanlar için her zaman efsane olarak kalmaya devam edecektir. Bizlerde Kelebek Sohbet kelimesini yaşatmaya devam edeceğiz.

Kelebek Sohbet Neden Küçüldü ?

Kelebek Sohbet bulunduğu şuanki durumunu teknolojiye ayak uyduramaması nedeniyle gelmiştir. Sadece Kelebek Script ve Kelebek Mirc Sohbet yoğunluğu ile projeler üretilmiş , yeni projeler göz ardı edilmiştir. İnternet kullanımının yayınlaşması ile insanlar arama motorları üzerinden sohbet sitelerini bulup kullanmaya başlamıştır. Bu süreçte Kelebek Sohbet kendini bu yeni düzene entegre edememiştir. Bu nedenle şuanki günümüzde bütün kullanıcılarını kaybetmiştir. Potansiyelini verimli olarak kullanabilseydi Kelebek Sohbet kuşkusuz şuan yine Türk sunucularının en büyüğü durumda olabilirdi. İnsanlar artık bilgisayar bile kullanmadan telefonları ile sohbet sitelerine giriş yapabilirken maalesef Kelebek Sohbet bu imkanı bile henüz sitesine uygulayabilmiş değil.

Yeni Kelebek Sohbet Varmı ?

Günümüzde Kelebek Sohbet kelimesi için arama motorlarında yüksek sıralara oynayan birçok site bulunmaktadır. Bizim Kelebek Sohbet sitemiz de bunlardan yalnızca birtanesidir. Yeni Kelebek Sohbet sitesi olarak teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Mobil Kelebek Sohbet hizmetimiz de bulunmaktadır. Bunu açacak olursak Telefon ile Kelebek Sohbet keyfini kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz. Sohbet sitemiz mobil sisteme entegreli olarak çalıştığı için sadece sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Aynı zamanda Kelebek Mobil uygulamamız ilede telefonunuz ile dilediğiniz an sohbete bağlanabilirsiniz.

kelebek sohbet

Bedava Sohbet - Bedava Chat
Dullarla-Sohbet-Dul-Sohbet-Dul-Chat

Sohbet Girişi

   
   
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

dAntS [email protected]

0 yorum var: “Kelebek Sohbet – Kelebek Chat”

Yorum Yap:

CopyRight © 2019 -
Tarih : 18.07.2019
Saat : 11:58:09
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO

Sohbet