Kurallar

1. Tüm kullanıcılarımızın yönetim nezlinde eşit olduğunuzu bilmeniz ve hiç bir ayrılacık tanınmaksızın kurallara tabi olduğunu bilmenizi isteriz.

2. Hiç bir kullanıcımız kanal genelinde yada özel konuşma penceresinde küfür, hakaret ve aşşağılayıcı sohbetlerde bulumamaz ve bunu ima edemez.

3. Türk örf adet ve kültürüne ters düşecek fikir, konuşma ve davranışlar yasaktır.

4. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyüklerine, önderlerine, tarihi kişiliklerine ve kutsallarına yönelik olumsuz eleştiri, hakaret ve kötü söylemler yasaktır.

5. Site içerisinde ve kanallarda taklit nick, bir başkası adına sohbet oluşturmak yasaktır.

6. Bir başkasına ait iletişim ilgileri yada kişisel bilgilerin paylaşımı yasaktır ve bu bir suçtur. Ayrıca 23 MAYIS 2007 tarihinde onaylanan BILISIM YASASI’na göre; internet ortamında ” Başkalarına ait iletişim bilgilerini paylaşmak ” bir bilişim suçudur. Sohbet-Chat.ORG bu tür konularda gerekli tespitleri yapıp, bu tür davranışlarda bulunanlarin IP adreslerini gerekli mercilere teslim etmek üzere kayıt altına almaktadır.

7. Site içerisinde kullanıcılara ve site geneline zarar verecek programların kullanılması yasaklanmıştır. Örnek: DDOS, PROXY, CLONE, VPN

8. Din, dil, ırk ve politik ayrım yaratacak konuların kanal genellerinde ve özellerde konuşulması yasaktır.

9. Sohbet-Chat.ORG ücretsiz bir servistir ve kullanıcılardan herhangi bir sebep dahilinde ücret yada maddi çıkar sağlayacak isteklerde bulunmaz. Sizlerden Ücret talebinde bulunan nickleri dikkate almayarak site yetkililerine bildiriniz.

10. Site içerisinde herhangi bir program, site yada uygulamanın reklamını, tanıtımını yapmak yada skype, mail vb. uygulama adreslerinin dağıtımı yasaktır.

11. Sohbet-Chat.ORG Sohbet sitesi ve Kendisine Bağlı Olan Bütün Siteler Gönülülük Esasına Dayalı Olarak Çalışmaktadır.

12. Mevcut Site Ve Alt Sitelerinde Hiç Bir Maddi Kazanç ve Çıkar Elde Etmek veya buna Sebebiyet Vermek Yasaktır.

Yukarıda yazan kurallar kullannıcı sözleşmesi niteliği taşımaktadır ve bağlantı kuran tüm kullanıcılar bu kuralları okumuş kabul etmiş sayılmaktadır.

22 Haziran 2019 - 23:05

dAntS

20 views

0 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: