Mynet Sohbet – Mynet Chat – Eski Mynet

Sohbet Girişi

   
   
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mynet Sohbet – Mynet Chat – Eski Mynet

Mynet Sohbet Odaları Nedir ?

Mynet Sohbet eski zamanların en çok sevilen ve tutulan sohbet sitelerinden birtanesidir. Mynet Sohbet İRC dünyasına birçok yenilik getirmiştir. Web üzerinden sohbet edebilmenin öncülüğünü Mynet Sohbet yapmıştır. Geçmiş günlerden Mynet Sohbet sitesinin hayatımıza o dönem getirdiği yenilikler günümüzde bütün sohbet siteleri tarafından hala kullanılmaktadır. Sohbet siteleri içinde oyun kanallarını kullanan ilk sohbet sunucusu da Mynet Sohbet dir. İnsanların web sitesi üzerinden sohbet edebilmesi adına bağımlılık seviyesinde bir popülarite yakalamıştır. Şu an aktik olarak sohbet hizmeti vermeyen Mynet Sohbet bu kelimeyi arama motorlarında arama kelimesi durumuna getirmiştir. Uzun zaman kaliteli hizmet verdikten sonra yayın hayatına son vermiştir. Günümüzde Eski Mynet Sohbet adı ile hizmet veren çok sayıda siteye ilham vermiştir.

Mynet Sohbet Neden Kapatıldı ?

Mynet Sohbet çok büyük seviyelerden kullanıcı kaybı ile yok olan sohbet sunucularından farklı bir strateji ile kapandı. Mynet Sohbet bir şirket tarafından ticari olarak yönetiliyordu. Site üzerinde çok sayıda alt alan adı ile farklı hizmetleri görebiliyorduk. Yüksek kullanıcı sayılarına ve popülaritesine rağmen kapanan bu sohbet sunucusunun kapanma sebebi hala tam olarak cevaplanabilmiş değildir. Mynet Sohbet Nedene Kapatıldı sorusunu kendimiz yorumlayacak olursak varabildiğimiz tek cevap daha az emek daha çok paradır. Bu günlerde haber sitesi olarak yayınına devam eden Mynet sohbet aktivitesini  smeet denilen ve maalesef tutmayan başka bir oluşum ile devam ettirmektedir. İşletme sahibi şirketin vermiş olduğu yüksek miktarlar sanırım Mynet Sohbet’in sonu oldu.

Eski Mynet Sohbet Nedir ?

Mynet Sohbet kapatıldıktan sonra Mynet sohbet kullanıcıları bulabildikleri benzer sohbet sitelerine dağıldı. Yüksek miktarlardaki kullanıcıları kendi sunucularına çekmek isteyen sohbet sitesi sahileri Mynet Sohbet ve Eski Mynet Sohbet kelimeleri üzerine yoğunlaştı. Eski Mynet ortamı vurgusu yapabilmek adına Eski Mynet Sohbet arama terimi oluştu. Böylece ortaya Mynet sohbet ile birde Eski Mynet Sohbet çıktı. Yeni Nesil sohbet kullanıcıların tanık olmadığı hatta çoğunun adını bile bilmediği Mynet Sohbet kelimesi ile sohbet literatürüne kendini aldırmış oldu. Günümüzde bu kelimeleri kullanmayan site sahibi yok denecek kadar az durumdadır. Hepsinin iddiası ise Eski Mynet Sohbet ortamını sunmak.

Mynet Chat

 

 

Esenyurt Sohbet - Esenyurt Chat - Mobil Esenyurt
Gabile Sohbet - Gabile Chat - Gabile

Sohbet Girişi

   
   
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

dAntS [email protected]

0 yorum var: “Mynet Sohbet – Mynet Chat – Eski Mynet”

Yorum Yap:

CopyRight © 2019 -
Tarih : 18.07.2019
Saat : 11:57:19
itibari ile RomeO Tarafından Güncellenmiştir.

Created By RomeO

Sohbet