Yeni Sohbet Odaları – Yeni Chat Siteleri

Sohbet

Yeni Sohbet Odaları – Yeni Chat Siteleri

Yeni Sohbet Odaları ve Yeni Chat siteleri eski sohbet odaları sistemlerinin güncellenmiş veriyonlarıdır. Yeni Sohbet Odaları terimini anlayabilmeniz için öncelik sizlere Sohbet Odaları tarihçesinden biraz bahsetmemiz gerekmektedir. Eskiden Yeni Sohbet Odaları sitelerinde olduğu gibi web sitesi üzerinden sohbet edebilme imkanı imkansızdı. O dönemlerde akıllı telefon olmadığı için telefon ile sohbet diye bir durum yoktu. İnsanlar sohbet edebilmek için bilgisayarları kullanmaktaydı. Yeni Sohbet Odaları‘ndan önce bütün sohbet sunucularına mirc scriptler ile giriş yapılabiliyordu. Teknolıjinin ilerlemesi ile sohbet sunucuları web sitesi üzerinden sohbet hizmeti vermeye başladı. Bu duruma bütün sohbet sunucuları ayak uyduramadı ve yok olmaktan maalesef kurtulamadı. Yeni Sohbet Odaları ile sitelerin kullanıcı girişleri mirc scriptler üzerinden değilde arama motorlarındaki sıralamalardan gelen kullanıcılardan oluşmaya başladı. Bu yeni düzende hizmet verebilen siteler Yeni Sohbet Odaları ve Yeni Chat Siteleri tanımlaması yapıldı.

Yeni Sohbet Odaları Yenilikleri

Yeni Sohbet Odaları yeni nesilin anlam veremediği bir tanımdır. Eski bilmeyen kullanıcılar için yeni kelimesi biraz garip gelebilir. Eski Sohbet sunucuları ile Yeni Sohbet Odaları arasındaki yeniliklerden başlıca bahsedelim.

 1. Sohbet appletleri ile sohbet edebilmek artık günümüzdeki ilk sıradaki sohbet sunucularına giriş yöntemidir. Eskiden Mirc üzerinden yapılan sohbetler Yeni Sohbet Odaları ile web siteleri üzerinden yapılmaktadır.
 2. Eskiden Mobil Sohbet kavramının olmadığı bir dönemdi. Artık Yeni Sohbet Odaları ile Mobil yani akıllı telefonlar ile sohbet edebilmek vazgeçilmez durumdadır.
 3. Mirc scriptler artık eski popülaritesini kaybetmiştir. Eskinin Mirc Scriptlerinin yerini Yeni Sohbet Odaları ile Mobil Sohbet uygulamaları almıştır.

Yeni Sohbet Odaları Kullanıcı Kuralları ve Güvenliği

 • Yeni Sohbet Odaları ile üyeliksiz sohbet edebilirsiniz. Kendinize Rumuzu belirleyip şifreleyebilirsiniz. Şifreli rumuzlar sadece size özeldir ve sizden başkası kullanamaz.
 • Site ve Sunucu yöneticileri Yeni Sohbet Odaları içinde kullanıcıların uygunsuz davranışları nedeniyle kullandıkları rumuza yaptırım hakkına sahiptir.
 • Yeni Chat Siteleri içinde küfür ve argo kullanımı uzaklaştırma veya kısıtlama cezası uygulanmasına sebep verir. Bütün kullanıcılar bunu bilerek hareket etmelidirler.
 • Yeni Sohbet Odaları içerisinde TCK gereği suç teşkil eden söylemler dışında ip adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz
 • Yeni Sohbet Odaları giren bütün kullanıcıların suç teşkil edebilecek durumlar nedeniyle ip adresini saklı tutar ve gerekli izinlerle gelen suç birimine bunu teslim eder.

Yeni Sohbet Odaları ile Mobil Sohbet Hizmeti

Yeni Sohbet Odaları ile sizlere mobil sohbet hizmetinin de en kalitelesini sunmayı amaçlıyoruz. Akıllı telefonunuz ile anında sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Mobil Sohbet imkanını ister web sitemiz üzerinden kullanının isterseniz sitemizin mobil uygulamasını indirerek kullanın. Yeni Sohbet Odaları içinde verilen hizmetlerimiz arasında oyun kanalları ve canlı radyo yayınımız bulunmaktadır. Sohbet sitemiz üzerinden verilen bu hizmetler mobil kullanıcılarımız içinde aynı kalitede sunulmaktadır. Yeni Sohbet Odaları ve Yeni Chat Siteleri ile ücretsiz olarak en yüksek kalitede sohbet etmenin keyfini yaşayın.

Yeni Chat Siteleri

 

 

Kütahya Sohbet
Hemen Sohbet Etmek İstiyorum

28 Ağustos 2019 - 18:48

dAntS

51 views

13 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Amasya Sohbet ve Amasya Chat Odaları Sitesi

  12 Eylül 2019

  41 views

  Amasya Sohbet ve Amasya Chat Odalar..

  Amasya Sohbet Amasya Sohbet elması ile meşhur ilimizin elma gibi tatlı insanlarının, Amasya Chat yapabilmeleri için yayın hayatına başlamıştır. Amasya...

  Konya Sohbet Chat Odaları

  09 Eylül 2019

  67 views

  Konya Sohbet Chat Odaları

  Konya Sohbet Sitesi Konya Sohbet ve Konya chat odaları sitemiz sizler için hizmet vermeye başlamıştır. Konya Sohbet Konya ili ile diğer bütün sohbet arama...

  Kütahya Sohbet

  08 Eylül 2019

  60 views

  Kütahya Sohbet

  Kütahya Sohbet Odaları Kütahya Sohbet ve Kütahya Chat sitesi Kütahya’lı kullanıcılarımız için hizmet vermeye başlamıştır. Kütahya Sohbet bu...

  Hemen Sohbet Etmek İstiyorum

  26 Ağustos 2019

  228 views

  Hemen Sohbet Etmek İstiyorum

  Hemen Sohbet Etmek istiyorum google ve diğer arama motorlarında değer kazanmış bir arama tamlamasıdır. Hemen Sohbet Etmek istiyorum diyenler için üyeliksiz...

%d blogcu bunu beğendi: